ZeroFog

Chrání brýle před zamlžením.

 

Brýle a ochranné roušky

Povinné nošení roušek je komplikací pro všechny, kdo nosí brýle. Se zamlženými skly se tak potýkají lidé venku, v obchodech, v kancelářích i výrobních provozech. Při výkonu povolání, kde jsou ochranné pracovní brýle nezbytností, je potřeba zaměstnancům zajistit alespoň maximální možný komfort v již tak náročném životním období.

 

Nabízíme řešení

ZeroFog je sprej s vysokou účiností proti zamlžování skel, který brýle zároveň vyčistí a ošetří je antistatickou ochrannou vrstvou. Je vhodný pro všechny typy brýlí - dioptrické, sluneční, ochranné i sportovní. Lze jej použít na brýlová skla plastová, polykarbonátová (nejčastěji využívána právě v oblasti ochranných pracovních brýlí) i minerální, bez povrchové úpravy i s jakoukoliv další povrchovou úpravou.

Jak to funguje

Sprej stačí jednodušše nanést na obě strany brýlových čoček a pečlivě je vyleštit měkkým papírovým ubrouskem až do úplného zaschnutí. Tento proces lze kdykoliv dle potřeby opakovat.

145 Kč

za kus při objemu nákupu do 100 ks

CENÍK

135 Kč

za kus při objemu nákupu nad 100 ks

Ceny zde uvedené jsou bez DPH 21%.

 

125 Kč

za kus při objemu nákupu nad 300 ks

Nevyhovuje-li Vám ani jedna z nabízených možností, prosím kontaktujte nás telefonicky nebo emailem, rádi vše přizpůsobíme vašim firemním potřebám.

 

Telefon
702 193 043 | 702 193 044
Natalie Lens s.r.o.
Most, Bělehradská 3346/5, PSČ: 434 01, IČO: 036 63 558